Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Исполнительный лист

1
13:21, 25.11.2011
Исполнительный лист
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Г.одесса .куда вести исполнительный лист на алименты? если по прописке то он там не живет,в таком случае по месту работы можно обратиться в исполнительную службу?спасибо за ответ

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

1
21:07, 29.11.2011
Консультирует юрист: Лена Моцун

Добрый день.
Согласно ЗУ "Про испольнительную службу" ст. 20 "Виконавчі дії провадяться державним виконавцем за місцем
проживання, перебування, роботи боржника або за місцезнаходженням
його майна. .... Право вибору місця виконання між кількома органами
державної виконавчої служби, що можуть вчиняти виконавчі дії з
виконання рішення на території, на яку поширюються їх функції,
належить стягувачу." Таким образом, Вы имеете право подать испольнительный лист как по месту проживания, так и по месту работы, по месту нахождения имущества должника. Но в любом случае будьте осторожны в том куда подаете исполнительный лист, прежде чем его подавать убедитесь что должник действительно там роаботает, или имущество действительно находется на територии той исполнительной службы в которую будете подавать документы.
Прим.:обязательно письмо отправляйте по почте ценным с уведомлением письмом, оригинал исполн. листа вкладываете с заявлением в конверт, а копии этих документов обязательно оставляете себе.
Ст. 74 указанного закона "Порядок стягнення аліментів

1. Порядок стягнення аліментів визначається законом.

2. У разі наявності заборгованості із сплати аліментів понад
три місяці стягнення може бути звернено на майно боржника.
Звернення стягнення на заробітну плату не перешкоджає зверненню
стягнення на майно боржника.

3. Розмір заборгованості із сплати аліментів визначається
державним виконавцем за місцем виконання рішення у порядку,
встановленому Сімейним кодексом України ( 2947-14 ). У разі
визначення суми заборгованості у частці від заробітку (доходу)
розмір аліментів не може бути менше встановленого Сімейним
кодексом України ( 2947-14 ).

4. Державний виконавець обчислює розмір заборгованості із
сплати аліментів, складає відповідний розрахунок та повідомляє про
нього стягувачу і боржнику:

у разі якщо виконавчий документ уперше надійшов для
виконання;

за заявою сторін виконавчого провадження;

у разі надсилання постанови до адміністрації підприємства,
установи, організації, фізичної особи, фізичної особи - підприємця
для проведення відрахування із заробітної плати (доходів), пенсії
та стипендії боржника;

у разі закінчення виконавчого провадження у зв'язку з
надходженням виконавчого документа за належністю до іншого органу
державної виконавчої служби;

за власною ініціативою;

в інших передбачених законом випадках.

5. У разі виїзду особи, зобов'язаної сплачувати аліменти, на
постійне місце проживання до іноземних держав, з якими Україна не
уклала договорів про надання правової допомоги, стягнення
аліментів за рішенням суду проводиться на день виїзду за весь
період до досягнення дитиною повноліття.

6. З осіб, які працюють за контрактом на території іноземних
держав і одержують заробітну плату (доходи) тільки за кордоном,
аліменти стягуються в порядку та розмірах, передбачених законом.

7. У разі стягнення аліментів у частці від заробітку (доходу)
боржника на підприємстві, в установі, організації, у фізичної
особи, фізичної особи - підприємця відрахування здійснюються з
фактичного заробітку (доходу) на підставі постанови державного
виконавця. При цьому розмір аліментів у разі їх стягнення у частці
від заробітку (доходу) не може бути менше встановленого Сімейним
кодексом України ( 2947-14 ). У разі якщо стягнути аліменти в
зазначеному розмірі неможливо, адміністрація підприємства,
установи, організації, фізична особа, фізична особа - підприємець,
які проводили відрахування, нараховують боржнику заборгованість із
сплати аліментів.

8. Після закінчення строку, передбаченого законом для
стягнення аліментів, у разі відсутності заборгованості із сплати
аліментів адміністрація підприємства, установи, організації,
фізична особа, фізична особа - підприємець, які проводили
відрахування, повертають постанову державного виконавця про
стягнення аліментів органу державної виконавчої служби з відміткою
про перерахування в повному обсязі стягувачу утриманих сум
аліментів. У разі якщо утримані суми аліментів стягувачу не
перераховані, державний виконавець письмово повідомляє стягувачу
про розмір заборгованості, роз'яснює йому права, встановлені
частиною першою статті 87 цього Закону, та виносить постанову про
закінчення виконавчого провадження.

9. Спір щодо розміру заборгованості із сплати аліментів
вирішується судом за заявою заінтересованої особи у порядку,
встановленому законом.

10. За наявності заборгованості із сплати аліментів у
розмірі, що сукупно перевищує суму відповідних платежів за шість
місяців, державний виконавець звертається до правоохоронних
органів з поданням (повідомленням) про притягнення боржника до
кримінальної відповідальності за злісне ухилення від сплати
аліментів."
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}