Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Розлучення з росіянкою, нема відповіді з Росії?

1
16:53, 25.04.2014
Розлучення з росіянкою, нема відповіді з Росії?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Доброго дня! Будь ласка допоможіть вирішити мою проблему.
Мною була подана заява про розлучення в Прилуцький міськрайонний суд 20 вересня 2013 року, відповідач - громадянка Росії. Справу до попереднього розгляду назначили на 11 квітня 2014 року.
Коли я прийшов но розгляд справи суддя повідомив мені, що не знає як розглядати справу, так як відповідь з Російської сторони не прийшла. Порекомендувавши мені вирішити все самому суддя розвів руками і побажав мені вдачі!
Підкажіть, як мені вирішити цю проблему, так як це перешкоджає створенню нової нормальної родини, з відповідачкою вже давно втрачений контакт!?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:41, 20.05.2014
Консультирует юрист: Виктория Суярко

Розірвання шлюбу між громадянином України та іноземцем, а також шлюбу іноземців між собою в Україні здійснюється за за­коном України. Іноземці мають в Україні такі ж пра­ва та обов'язки у сімейних відносинах, як і громадяни нашої держави (ст. 275 СК). Тому розірвання шлюбу між громадя­нином України та іноземцем провадиться у тому ж порядку (в суді або органом РАЦСу), на тих же підставах і з тими ж правовими наслідками, що й ро­зірвання шлюбу між громадянами України.
Статтею 110 СК України встановлено, що позов про розірвання шлюбу може бути пред’явлений одним із подружжя.Якщо після закінчення призначеного судом строку примирення подружжя не відбулося і хоча б один з них наполягає на припиненні шлюбу, суд вирішує справу по суті.
Позов про розірвання шлюбу з особою, яка не має в Україні місця проживання або місце проживання якої невідоме, може пред’являтися за місцем знаходження майна відповідача, або за останнім відомим місцем його проживання чи перебування, а у випадку, коли з позивачем проживають його малолітні або неповнолітні діти або, якщо він не може за станом здоров’я чи з інших поважних причин виїхати до місця проживання відповідача — за місцем проживання позивача.
Тобто Вам потрібно звернутись до суду з заявою про розірвання шлюбу і вказати, що Вам невідоме місце знаходження Відповідача, або вказати останнє місце проживання (краще в Україні). Якщо місце проживання Відповідача невідоме, потрібно буде дати оголошення. При неявці в судове засідання без поважних причин Відповідача -суд відкладає розгляд справи, а при неявці за повторним викликом суд буде вирішувати справу лише за наявними матеріалами, оскільки шлюб ґрунтується на вільній згоді жінки та чоловіка, розірвання шлюбу може відбутись за їхньою спільною заявою або за заявою одного з них.
Відстоюйте своє право, так, жінка та чоловік, шлюб між якими було розірвано, мають право подати до суду заяву про поновлення їхнього шлюбу за умови, що жоден з них не перебував після цього у повторному шлюбі, тобто якщо суддя піклується про те щоб не порушити права Відповідачки, то вона матиме змогу скористатися своїм правом при потребі.

______________
Вікторія

vika_h84@mail.ru
top


Другие консультацииЮридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы