Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Аліменти після розлучення

1
13:23, 12.08.2014
Аліменти після розлучення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Розлучилась з чоловіком у 2010 р. Діти залишились зі мною. Претензій щодо утримання аліментів під час розлучення пе предїявила. Діти залишилися зареєстрованими в квартирі чоловікових батьків.
Чи можу я отримати аліменти за весь період від моменту розлучення і до теперішнього часу на двох наших спільних дітей, якщо батько дітей не працює і має маленьку дитину в новій родині?
Чи можуть батьки колишнього чоловіка виписати наших неповнолітніх дітей без мого відома зі своєї квартири, як таких, що проживають з матір’ю після розлучення?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:09, 13.08.2014
Консультирует юрист: Юрист сайта ЮК

Доброго дня,аліменти на дитину присуджуються за рішенням суду від дня пред'явлення позову. Аліменти за минулий час можуть бути присуджені, якщо позивач подасть суду докази того, що він вживав заходів щодо одержання аліментів з відповідача, але не міг їх одержати у зв'язку з ухиленням останнього від їх сплати. У цьому разі суд може присудити аліменти за минулий час, але не більш як за три роки (згідно зі ст. 191 Сімейного кодексу України). Тобто, за попередній період можна стягнути аліменти, однак лише за 3 останні роки.

Щодо виписки дітей, то це можливо зробити за рішенням суду, однак Вас у будь-якому випадку повинні повідомити про розгляд справи, адже це стосується Ваших дітей. Однак, якщо діти прописані за адресою батька та він не заперечуватиме проти цього, це не суперечить законодавству, адже діти можуть бути зареєстровані, як за місцем проживання матері так і батька.

Однак, якщо власник цього житла доведе, що діти проживають з Вами за іншою адресою більш ніж 6 місяців, то може поставити питання про втрату права користування цим житловим приміщенням.

Якщо буде судовий позов та в подальшому у Вас не буде можливості зареєструвати дітей в іншому житловому помешканні, звертайтеся в орган опіки та піклування для забезпечення подальшого захисту прав дітей (у тому числі в суді)

Бажаю успіху.

______________
Щоб отримати юридичну консультацію - напишіть своє питання на сайті!
top


Другие консультации


Алименты
10:39, 22.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы