Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Допомога у вирішенні спорів про спадщину в Киверцях

1
22:40, 28.09.2024
Допомога у вирішенні спорів про спадщину в Киверцях
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Шукаю адвоката у Киверцях, який допоможе вирішити спір щодо поділу спадщини. Моя сім'я не може дійти згоди щодо розподілу майна після смерті родича. Які права і обов'язки у спадкоємців у подібних ситуаціях? Які кроки потрібно підприємати для вирішення конфлікту та поділу спадщини за законом? Чи можливо уникнути судового розгляду цього питання? Яка юридична практика в подібних випадках?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:05, 28.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У випадках розподілу спадщини, коли спадкоємці не можуть дійти згоди, важливо розуміти свої права та обов'язки відповідно до законодавства України. Спадкові правовідносини в Україні регулюються Цивільним кодексом України (ЦКУ), зокрема, Книгою шостою "Спадкове право".

Згідно з ЦКУ, спадкоємці можуть отримати спадщину за законом або за заповітом (статті 1217-1225 ЦКУ). Права спадкоємців включають право прийняти спадщину (стаття 1268 ЦКУ), відмовитися від неї (стаття 1273 ЦКУ), а також вимагати виділення частки у складі спільного майна (стаття 1267 ЦКУ). Обов'язки включають можливість відповідальності за борги спадкодавця у межах вартості отриманого майна (стаття 1282 ЦКУ).

Для вирішення конфлікту щодо поділу спадщини можна вжити такі кроки:

1. **Переговори та медіація**: Спробуйте вирішити спір шляхом переговорів між спадкоємцями або за допомогою медіатора. Це може допомогти уникнути судових розглядів і зберегти сімейні відносини.

2. **Складання договору про поділ спадщини**: Якщо досягнуто згоди, спадкоємці можуть укласти між собою договір про поділ спадщини, який повинен бути нотаріально посвідчений (стаття 1270 ЦКУ).

3. **Звернення до нотаріуса**: Нотаріус може допомогти в оформленні спадкових прав та роз'яснити порядок поділу спадщини за згодою сторін.

4. **Судовий розгляд**: Якщо досягти згоди не вдається, будь-який спадкоємець може звернутися до суду з позовом про розподіл спадкового майна (стаття 1283 ЦКУ). Суд може зобов'язати інших спадкоємців до поділу майна відповідно до часток, визначених законом або заповітом.

Що стосується уникнення судового розгляду, це можливо, якщо всі спадкоємці дійдуть згоди щодо поділу майна. Проте, якщо конфлікт серйозний і компромісу досягти не вдається, звернення до суду може стати єдиним варіантом.

Юридична практика в подібних випадках свідчить про те, що найчастіше мирне врегулювання через переговори або медіацію є більш ефективним та економічним варіантом. Однак, якщо це неможливо, судове рішення стане остаточним вирішенням спору.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы