Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Конфлікт інтересів під час розлучення: обмеження батьківських прав

1
16:52, 20.09.2024
Конфлікт інтересів під час розлучення: обмеження батьківських прав
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я - громадянин України, проживаю в Києві, був одружений 10 років, маємо двох дітей віком 7 і 9 років. Я та моя дружина – підприємці, ми володіємо власним бізнесом у співвласності. Нещодавно ми обидва подали заяву про розлучення. Проте, наші бізнес-інтереси перетинаються, і виникають конфлікти, які негативно впливають на наших дітей. Я хочу забезпечити їхнє добробут і забезпечення, але водночас не втратити свою справу. Як вирішити цю проблему з точки зору брачного та сімейного права? Яким чином можна обмежити вплив наших бізнес-інтересів на наших дітей? Які юридичні кроки мені варто зробити, щоб захистити інтереси моїх дітей, забезпечити їх матеріально, але при цьому не втратити свою справу? Чи можливе розмежування батьківських прав і обов'язків від бізнес-інтересів під час процесу розлучення?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:06, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли розлучення супроводжується спільними бізнес-інтересами, важливо правильно організувати процес розподілу майна і забезпечення інтересів дітей. Основним документом, що регулює розподіл майна та права і обов'язки батьків, є Сімейний кодекс України.

Для вирішення питання розподілу бізнесу та забезпечення дітей слід враховувати такі аспекти:

1. **Розподіл спільного майна**: За статтею 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям за час шлюбу, є їхньою спільною сумісною власністю. Це стосується і бізнесу, якщо він був створений під час шлюбу. Ви можете укласти договір про поділ майна, в якому визначите частки кожного з вас у бізнесі. Такий договір може бути нотаріально посвідчений для надання йому юридичної сили.

2. **Аліменти на дітей**: Відповідно до статті 180 Сімейного кодексу, обоє батьків зобов'язані утримувати своїх дітей до досягнення ними повноліття. Розмір аліментів може бути визначений за згодою сторін або через суд. Аліменти можуть бути встановлені у твердій грошовій сумі чи у відсотках від доходу.

3. **Укладання угоди про виховання дітей**: Ви можете укласти угоду про те, як будете виконувати батьківські обов'язки, включаючи питання виховання та утримання дітей. Це може допомогти обмежити вплив бізнес-інтересів на дітей. Така угода може бути укладена у письмовій формі та за бажанням сторін - нотаріально посвідчена.

4. **Захист інтересів дітей**: Ви можете звернутися до органу опіки та піклування для отримання рекомендацій щодо найкращого захисту інтересів дітей. Органи опіки можуть допомогти у вирішенні спорів з приводу визначення місця проживання дітей та умов їхнього утримання.

5. **Медіація**: Розгляньте можливість залучення медіатора, який допоможе вам знайти компроміс у питаннях бізнесу та виховання дітей. Це може бути ефективним способом зниження конфліктів між вами.

Варто також розглянути консультацію з адвокатом, який спеціалізується на сімейних справах, для отримання детальної юридичної допомоги та підтримки у вирішенні всіх пов'язаних питань.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Парень бьет?
02:04, 08.12.2018

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы