Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Позбавлення батьківських прав чоловіка-алкоголика

1
09:38, 12.08.2019
Позбавлення батьківських прав чоловіка-алкоголика
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Дорого ранку! Випадково потрапила на ваш сайт, шукаючи допомогу в мережі по сімейному питанню. Справа у тім, що мій чоловік, одружені вже близько 10-ти років, не бере участь у вихованні дітей, не пропонує матеріальної допомоги, а також зловживає спиртними напоями та часто сидить дома без наміру йти на роботу.
Хочу дізнатись у фахівця - до чого призведе позбавлення мого чоловіка батьківських прав? Наперед вдячна за грунтовну відповідь!

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
09:46, 12.08.2019
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Права і обов'язки всіх членів сім'ї чітко визначені законодавством України і в зв'язку з цим органами влади своєчасно здійснюється правовий захист сім'ї.
Права неповнолітніх дітей щодо їх положення в сім'ї, чітко визначені законом, і навіть закріплені на міжнародному рівні.
Третя стаття Конвенції «Про права дитини», що вступила в силу на Україні з 1991 року, свідчить про те, що країни, які взяли на себе запропоновані Конвенцією зобов'язання, повинні гарантувати неповнолітнім дітям правовий захист. Крім того, держава зобов'язана стежити за тим, щоб діти росли в благополуччі, але в той же час права батьків і опікунів також не можуть бути проігноровані. Відповідний закон про «Охорону дитинства» описує, що сімейний осередок - це найсприятливіше середовище для розвитку людини, де вона зможе розвиватися не тільки фізично та інтелектуально, а й духовно, культурно, а також соціально. Крім того, сім'я повинна матеріально забезпечувати дитину до її повноліття і створювати всі умови для її всебічного зростання і розвитку. Всі діти вільні вибирати, з ким із батьків вони хочуть залишитися в разі розлучення. До того ж, батьки мають абсолютно рівні права і обов'язки перед своєю дитиною.
Головне завдання батьків - це зробити все для того, щоб розвивати і забезпечувати інтереси власної дитини. Варто відзначити, що в розвинених державах правами дитини та її інтересами можуть зайнятися не тільки мати і батько, а й органи опіки та піклування. Зрозуміло, державні органи починають підключатися тільки в тому випадку, якщо в родині з'являються серйозні проблеми.
Підтримка інтересів дітей, а також дотримання їх права на комфортне проживання та належне виховання здійснюється також за допомогою рішення суду про позбавлення прав батьків. Природно, таке може статися, тільки якщо мати і батько не піклуються про дитину належним чином.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Развод
20:19, 28.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}