Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Права жінок в робочому колективі: дискримінація з огляду на стать

1
18:07, 27.09.2024
Права жінок в робочому колективі: дискримінація з огляду на стать
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, як жінка, працюю в компанії, де спостерігається нерівноправ'я. Чоловіки отримують вищі посади та більш високу зарплату лише через свою стать. Чи є це справедливо з юридичної точки зору? Чи можу я боротися за свої права та як це зробити? Які законодавчі акти в Україні регулюють питання гендерної дискримінації на робочому місці?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:01, 27.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

Ситуація, у якій чоловіки отримують вищі посади та більш високу зарплату лише через свою стать, є проявом гендерної дискримінації і є незаконною відповідно до законодавства України. В Україні питання гендерної дискримінації на робочому місці регулюються такими нормативно-правовими актами:

1. **Конституція України**. Стаття 24 Конституції України гарантує рівність прав жінок і чоловіків, зокрема в сфері праці. Це є основним правовим актом, що встановлює принципи рівності та недискримінації.

2. **Кодекс законів про працю України**. Стаття 21 Кодексу забороняє будь-яку дискримінацію у сфері праці, зокрема за ознакою статі. Стаття 22 вказує, що умови праці та оплата праці повинні бути однаковими для всіх працівників за однакову роботу.

3. **Закон України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків"**. Цей закон спрямований на усунення дискримінації за ознакою статі та забезпечення рівних прав та можливостей для жінок і чоловіків у всіх сферах суспільного життя, включаючи трудову сферу.

4. **Закон України "Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні"**. Цей закон визначає правові засади запобігання та протидії дискримінації, зокрема за ознакою статі, у різних сферах, включаючи робочі відносини.

Якщо ви стикаєтеся з гендерною дискримінацією, ви маєте право боротися за свої права. Ви можете вжити наступні заходи:

- **Письмово звернутися до роботодавця** з вимогою пояснити причини нерівності в умовах праці та оплаті.
- **Подати скаргу до Державної служби України з питань праці** або до уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.
- **Звернутися до суду** для захисту своїх прав у разі відсутності реакції на ваші скарги.

Також, ви можете звернутися за консультацією до юриста, який спеціалізується на трудовому праві, для отримання більш детальних рекомендацій щодо подальших дій.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы