Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Приховані статки при розлученні: боротьба за справедливість

1
17:02, 25.09.2024
Приховані статки при розлученні: боротьба за справедливість
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я, громадянка України, вступила в шлюб з іноземцем, громадянином Канади, в Україні. Протягом шлюбу ми проживали і в Україні, і в Канаді. Мій чоловік володіє декількома нерухомостями в Канаді, які були придбані на його ім'я після нашого вступу в шлюб. Він також має значний бізнес в Україні, який зареєстрований на ім'я його брата, проте я знаю, що всі доходи від цього бізнесу надходять до нього. Недавно ми вирішили розлучитися. Я хочу отримати справедливий розподіл спільного майна, але мій чоловік відмовляється визнати ці активи як спільне майно. Я підозрюю, є ще додаткове майно, яке він приховує в інших країнах. Які юридичні кроки я могу зробити в Україні, щоб виявити приховане майно, забезпечити його визнання як спільне майно і отримати справедливий розподіл майна в процесі розлучення? Чи можу я вимагати проведення фінансового розслідування в інших країнах, зокрема в Канаді? Які мої права і обов'язки в цьому процесі, і як я можу їх захистити і використати для отримання справедливого розподілу спільного майна?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
17:56, 25.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Ваша ситуація вимагає комплексного підходу як в Україні, так і за її межами. В Україні питання розподілу майна подружжя регулюється Сімейним кодексом України. Згідно з частиною першою статті 60 Сімейного кодексу, майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить їм на праві спільної сумісної власності, незалежно від того, на ім'я кого з них воно придбане.

Ваша перша дія — це подання позову до суду про розподіл спільного майна. Ви можете вимагати визнання прав на частку в майні, придбаному під час шлюбу, навіть якщо воно оформлене на ім'я вашого чоловіка або його родичів. Для цього вам потрібно зібрати всі можливі докази, які підтверджують факт придбання майна під час шлюбу, а також участь вашого чоловіка в бізнесі в Україні.

Щодо нерухомості в Канаді та можливого прихованого майна в інших країнах, це може ускладнити процедуру, оскільки вимагає міжнародної співпраці. Ви можете ініціювати фінансове розслідування, звернувшись до адвокатів, які спеціалізуються на міжнародних справах і можуть допомогти в зборі інформації про активи за кордоном. Міжнародна співпраця часто потребує використання договорів про правову допомогу між країнами, таких як Гаазька конвенція про отримання доказів за кордоном.

В Україні ви можете звернутися до суду з клопотанням про забезпечення позову, включаючи арешт майна, що може бути прихованим або виведеним за кордон, що регулюється статтею 150 Цивільного процесуального кодексу України. Це допоможе уникнути розпорядження майном вашим чоловіком до винесення рішення суду.

Ваші права включають право на справедливий розподіл спільного майна, а також право на отримання інформації про всі активи вашого чоловіка. Ви маєте право вимагати від свого чоловіка і від третіх осіб, які володіють інформацією про його активи, надання відповідних відомостей.

Для захисту своїх прав рекомендується співпрацювати з кваліфікованими адвокатами як в Україні, так і в Канаді, щоб забезпечити ефективний правовий супровід у процесі розподілу майна.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы