Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Шукаю юриста з Ракошино: як захистити свої права на спадщину

1
22:18, 28.09.2024
Шукаю юриста з Ракошино: як захистити свої права на спадщину
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Звернувшись до вас з проханням про консультацію, я, як мешканець Ракошино, стикнувся з проблемою у спадкуванні майна після рідних. Моя родина знаходиться у складній ситуації, де виникли суперечки щодо розподілу спадщини та прав на нерухомість. Я хотів би дізнатися, які кроки потрібно підтримати для захисту своїх прав в цій ситуації згідно із чинним законодавством України. Буду вдячний за вашу допомогу та професійну пораду в цьому питанні.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:38, 28.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

У ситуації, коли виникають суперечки щодо спадщини, важливо діяти відповідно до законодавства України, щоб захистити свої права. Ось кілька кроків, які варто розглянути:

1. **Перевірка наявності заповіту**: Насамперед, необхідно з'ясувати, чи існує заповіт, складений спадкодавцем. Згідно з Цивільним кодексом України (статті 1233-1257), заповіт визначає порядок розподілу спадщини. Якщо заповіт є, його умови мають бути виконані, за винятком випадків, коли заповіт визнається недійсним.

2. **Встановлення кола спадкоємців**: Згідно з Цивільним кодексом України, якщо заповіт відсутній, спадщина розподіляється за законом (статті 1261-1268). Спадкоємці за законом поділяються на черги, і кожна наступна черга спадкоємців закликається до спадкування, якщо відсутні спадкоємці попередньої черги.

3. **Звернення до нотаріуса**: Для оформлення спадщини необхідно звернутися до нотаріуса, який відкриє спадкову справу. Згідно з статтею 1297 Цивільного кодексу України, спадкоємці повинні подати заяву про прийняття спадщини протягом шести місяців з дня відкриття спадщини.

4. **Медіація або судовий розгляд**: Якщо виникають суперечки між спадкоємцями, їх можна вирішити через медіацію або звернення до суду. Судовий розгляд може бути необхідним, якщо виникають сумніви щодо законності заповіту або якщо спадкоємці не можуть дійти згоди щодо розподілу майна.

5. **Оформлення права власності на нерухомість**: Після оформлення спадщини у нотаріуса, необхідно зареєструвати право власності на нерухоме майно в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Важливо діяти оперативно і з урахуванням всіх юридичних вимог. Якщо виникають складнощі або сумніви, рекомендується звернутися за допомогою до професійного юриста, який зможе надати консультацію з урахуванням конкретних обставин вашої справи.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Развод
22:19, 27.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы