Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Складність розподілу майна після розлучення

1
14:37, 22.09.2024
Складність розподілу майна після розлучення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я шлюбувався зі своєю дружиною на початку 2000-х років, коли ми були молодими та не мали особистого майна. За час шлюбу, ми набули певну кількість майна, включаючи квартиру, автомобіль та декілька заощаджень на банківських рахунках. Дружина також успішно розвивала свій бізнес, який приносить значний прибуток. Нещодавно ми вирішили розлучитися. Проблема полягає в тому, що ми не можемо домовитися про розподіл майна. Дружина вимагає більшу частку, адже, на її думку, бізнес, який вона розвивала, не повинен входити в спільне майно, оскільки він був заснований на її особистих інвестиціях та зусиллях. В той же час, я вважаю, що мав внесок у розвиток її бізнесу, надаючи підтримку та допомагаючи в різних організаційних питаннях. Отже, яким чином ми можемо визначити, що саме вважається спільним майном в нашому випадку? Які критерії та закони регулюють цей процес в Україні? Чи можемо ми виключити бізнес зі спільного майна, якщо його було засновано та розвинуто в період шлюбу? Які права та обов'язки у мене в цьому процесі?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:58, 22.09.2024
Консультирует юрист: Адвокат Дмитрий Зенкин

В Україні правові питання щодо розподілу майна подружжя регулюються Сімейним кодексом України. Відповідно до статті 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є спільною сумісною власністю, якщо інше не передбачено шлюбним договором. Це включає доходи від трудової діяльності, підприємницької діяльності, а також доходи від особистого майна кожного із подружжя.

Щодо бізнесу, заснованого під час шлюбу, то він також може вважатися спільною сумісною власністю, якщо не доведено інше. Важливим аспектом є те, що навіть якщо бізнес був заснований на особисті кошти одного з подружжя, всі доходи, отримані від цього бізнесу протягом шлюбу, розглядаються як спільне майно.

Для визначення, чи є бізнес спільним майном, суд може враховувати вклад кожного з подружжя в його розвиток, включаючи фінансову підтримку, організаційні зусилля та іншу допомогу. У вашому випадку, якщо ви можете довести свій внесок у розвиток бізнесу, це може вплинути на рішення суду щодо його розподілу.

Щодо можливості виключення бізнесу з переліку спільного майна, це можливо лише у випадку, якщо доведено, що бізнес був заснований та розвивався виключно на особисті кошти та зусилля одного з подружжя, і ви не мали ніякого внеску в його розвиток. Якщо це питання не може бути вирішено мирним шляхом, його доведеться вирішувати в судовому порядку.

Ви маєте право звернутися до суду з позовною заявою про розподіл спільного майна, а також право захищати свої інтереси під час розгляду справи. Розподіл майна може бути здійснений як за взаємною згодою, так і через суд, якщо згоди досягти не вдається.

Рекомендується звернутися за консультацією до кваліфікованого юриста, який допоможе оцінити всі аспекти вашого випадку та підготувати необхідні документи для судового розгляду.

______________
З повагою, адвокат Дмитро Зенкін.
Юридичні послуги від професіонала, дорого!
Тел.:(067) 986-15-40
top


Другие консультации


Алименты
17:25, 20.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы