Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Складність визначення матеріальних прав належних дітям у разі розірвання шлюбу

1
14:35, 22.09.2024
Складність визначення матеріальних прав належних дітям у разі розірвання шлюбу
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я зіткнувся з надзвичайно заплутаною ситуацією, яка вимагає вашої юридичної експертизи. Ми з дружиною жили разом 15 років і маємо двох дітей. На жаль, наші відносини розбилися і ми вирішили розлучитися. Проте, у нас виникли проблеми з визначенням матеріальних прав наших дітей. Під час нашого шлюбу ми встигли накопичити велику кількість нерухомості - квартиру в Києві, будинок за містом, дачу на Чорному морі. Але не все так просто. Квартира в Києві була придбана на мене, але за рахунок коштів, внесених дружиною. Будинок за містом записаний на дружину, але цілком оплачений мною. Дача куплена на обох з нас, але протягом останніх п'яти років ми не могли дійти згоди, кто повинен платити податки за неї, тому плачу їх я. У нас є інші активи, такі як ювелірні прикраси, автомобілі, акції та інші цінні папери, які також викликають спір при розподілі. Я хочу забезпечити комфортне майбутнє для дітей, але не розумію, як правильно розділити майно, і які права на нього мають діти. Як ми можемо визначити, хто є законним власником кожного активу? Яким чином ми можемо забезпечити, що права дітей будуть захищені у випадку нашого розлучення? Яким чином ми можемо розв'язати це питання без судових тяжб? І що робити, якщо не зможемо домовитися?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:49, 22.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

Розподіл майна у випадку розлучення є складним процесом, особливо коли мова йде про спільно набуте майно. В Україні правові відносини, пов'язані з розподілом майна подружжя, регулюються Сімейним кодексом України.

Згідно зі статтею 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є їхньою спільною власністю незалежно від того, на чиє ім'я воно було придбане чи ким із подружжя було внесено кошти. Це означає, що квартира в Києві, будинок за містом і дача на Чорному морі є спільною сумісною власністю, якщо не було укладено шлюбного договору, що передбачає інше.

Щодо спільно набутого майна, кожен з подружжя має право на рівну частку, якщо інше не передбачено домовленістю між ними або рішенням суду (стаття 70 СК України). Діти не мають прямого права на майно батьків, але їхні інтереси можуть бути враховані при визначенні порядку користування нерухомістю, особливо якщо йдеться про житло, в якому вони проживають.

Для уникнення судових тяжб можна укласти нотаріально посвідчену угоду про розподіл майна. Це може бути добровільна угода між вами і вашою дружиною, що встановлює, як буде розподілено майно. Така угода повинна враховувати інтереси обох сторін і бути справедливою. Якщо ви не зможете дійти згоди, залишається можливість звернутися до суду, який вирішить спір відповідно до законодавства та обставин справи.

Для забезпечення прав дітей можна розглянути можливість оформлення аліментів або визначення порядку використання майна, що враховує їхні інтереси. Аліменти можуть бути призначені в добровільному порядку або через суд, якщо сторони не можуть дійти згоди (статті 180-197 СК України).

Якщо у вас виникають складнощі в переговорах або складанні угод, доцільно звернутися до адвоката або медіатора, які допоможуть знайти компромісне рішення. Це може зменшити напругу та сприяти досягненню домовленості без судових розглядів.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы