Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спірні моменти при розлученні: нерухомість, діти та аліменти.

1
02:27, 21.09.2024
Спірні моменти при розлученні: нерухомість, діти та аліменти.
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Виникло складне життєве обставини, які стосуються розірвання мого шлюбу. Я знаю, що процес розлучення - це не тільки психологічний стрес, але і важкі юридичні питання. Складність полягає в тому, що у нас з дружиною є спільне нерухоме майно - квартира, яку ми купили після одруження, але на її ім'я. Зрозуміло, що я б хотів зберегти свої права на цю нерухомість. Також у нас є двоє неповнолітніх дітей. Зараз діти проживають зі мною, але дружина стверджує, що після розлучення вона забере їх до себе. Вона вимагає від мене аліменти, але я хочу, щоб діти залишилися жити зі мною. Які мої права в цьому випадку, чи можу я вимагати щоб діти залишилися жити зі мною? Важливим є і те, що моя дружина не працює і ніяк не допомагає мені у вихованні та утриманні дітей. Які можуть бути юридичні наслідки, якщо вона відмовиться від сплати аліментів на дітей, якщо вони залишаться жити зі мною? Можливо, є якісь правові механізми, які допоможуть мені вирішити цю проблему? Я б хотів знати, як саме я можу захистити свої права в цих умовах, та які кроки мені слід зробити для цього. Також хотілося б зрозуміти всі можливі юридичні наслідки та ризики, які мене можуть чекати в цьому процесі.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
02:45, 21.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У вашому випадку важливо розглянути кілька аспектів, які стосуються як майнових, так і немайнових прав, пов'язаних із розірванням шлюбу та визначенням місця проживання дітей.

1. **Розподіл спільного майна**: Відповідно до статті 60 Сімейного кодексу України, майно, набуте подружжям під час шлюбу, є об'єктом спільної сумісної власності незалежно від того, на чиє ім'я воно було придбане. Отже, ви маєте право на частку в квартирі, навіть якщо вона оформлена на ім'я вашої дружини. Якщо ви не можете дійти згоди з дружиною, вам слід звернутися до суду для поділу майна.

2. **Місце проживання дітей**: Питання щодо місця проживання дітей вирішується з урахуванням їхніх інтересів та побажань, а також умов, які можуть забезпечити їм належний рівень життя та розвитку. Згідно зі статтею 161 Сімейного кодексу України, при визначенні місця проживання дітей суд враховує їхні стосунки з кожним із батьків, а також здатність кожного з них забезпечити належні умови для виховання та розвитку дітей. Якщо діти проживають з вами, це може бути аргументом на вашу користь.

3. **Аліменти та утримання дітей**: Якщо діти залишаться проживати з вами, ви маєте право вимагати від дружини сплату аліментів на їх утримання. Відповідно до статті 180 Сімейного кодексу України, батьки зобов'язані утримувати своїх неповнолітніх дітей. У разі відмови дружини від сплати аліментів, ви можете звернутися до суду з позовом про стягнення аліментів.

4. **Юридичні механізми**: Ви можете скористатися послугами адвоката, який допоможе вам підготувати необхідні документи та представлятиме ваші інтереси в суді. Також можна звернутися до органів опіки та піклування для отримання висновку про доцільність проживання дітей з одним із батьків.

5. **Юридичні наслідки та ризики**: У процесі розірвання шлюбу та вирішення супутніх питань можуть виникнути різноманітні ризики, включаючи затягування судового процесу, неприйняття рішення на вашу користь або виникнення додаткових фінансових зобов'язань. Для мінімізації цих ризиків важливо діяти у відповідності до закону та консультуватися з кваліфікованими юристами.

Ці кроки допоможуть вам захистити ваші права та максимально врахувати інтереси дітей у процесі розлучення.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации


Развод
23:53, 30.08.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы