Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Як оформити аліменти та ін.види допомоги на дитину до 3 років?

1
14:55, 28.02.2017
Як оформити аліменти та ін.види допомоги на дитину до 3 років?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Доброго дня. В мене є питання на рахунок аліментів, та які ще можна оформити види допомоги, якщо з чоловіком вже не проживаю ( батько прописаний та проживає у Києві, я змінила адресу прописки та проживання в Житомирську область, дитина зареєстрована за місцем проживання батька, але фактично проживає зі мною).
Дитину виписати батько не дає дозволу.
Дитині 2,5 років.
Чи маємо змогу зробити стягнення, якщо не розлучені офіційно (як враховується прописка дитини?).
Чоловік не працює офіційно; але знаю, що його зп на роботі перевищує 6000.
Які ще види допомоги можна оформити, що для цього треба, які документи?
І чи має дитина право на спадок у такому випадку? Якщо має, чи можна при розлученні претендувати на отримання компенсації для дитини?
Батько не є власником квартири, в якій ми проживали з дитиною, квартира приватизована на ім'я його бабусі, в його паспорті зазначено проживання на площі однієї з трьох кімнат (я так розумію, що співвласником приміщення він іде).
Також була розмова про те, що власниця хоче продати квартиру, а чи зможе при наявності прописаної дитини віком до 3-х років?
Виїхали ми з дитиною по причині того, що вигнала нас бабуся чоловіка. Я відмовлялася віддавати грошову дикретну допомогу їй на її потреби. Погрожує претендувати на те, щоб я заплатила їм за проживання в квартирі за весь час скільки ми одружені з чоловіком (але я не квартирантка, а офіційна дружина її онука!).
Матеріально свекруха та бабуся чоловіка нас не підтримували, комунальні послуги оплачували 50/50 вони та ми з чоловіком.
Останнім часом перед від'їздом дитину почали бити, адже сім'я веде залежний від алкоголю спосіб життя, дитина їм заважала, та я не віддавала їм гроші "дитячі".
Я з дитиною не проживаю з сім'єю чоловіка майже рік.
Порадьте, будь-ласка, як оформити аліменти, які види допомоги на дитину ми маємо право оформити та які документи підготувати?
До яких інстанцій м. Новоград-Волинського звертатися?
Як захистити право дочки, як спадкоємиці?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:33, 28.02.2017
Консультирует юрист: Юрист сайта ЮК

Доброго дня. Вами поставлена значна кількість запитань, які потребують детального роз'яснення. Я можу надати Вам індивідуальну юридичну консультацію та порекомендую практичні варіанти вирішення справи. Звертайтеся на мою електронну адресу, допоможу у вашій ситуації.

______________
Щоб отримати юридичну консультацію - напишіть своє питання на сайті!
top


Другие консультацииЮридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы