Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Забезпечити справедливий поділ майна без необхідності йти до суду

1
13:05, 11.09.2024
Забезпечити справедливий поділ майна без необхідності йти до суду
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Після тривалого шлюбу і виникнення непримиренних розбіжностей між мною та моєю дружиною, ми вирішили розійтися і подати на розлучення. Протягом нашого шлюбу ми накопичили значний обсяг спільного майна, включаючи нерухомість, банківські депозити, дорогоцінні метали, автомобілі та інші цінності. Якщо говорити прямо, я боюся, що процес поділу цього майна може стати складним і болісним. З огляду на це, мені потрібна допомога юриста, який спеціалізується на брачному та сімейному праві, щоб з'ясувати, як найкраще вирішити цю ситуацію. Мене цікавить, яким чином буде здійснюватися поділ спільного майна, які документи потрібно буде підготувати, які мої права та обов'язки в цьому процесі, і які можливі наслідки для мене, якщо ми не зможемо досягти згоди щодо розподілу майна. Також мене цікавить, чи можуть бути винятки з правила рівного поділу спільного майна, наприклад, якщо деякі предмети були придбані мною до шлюбу або якщо деякі предмети були подаровані мені особисто. Чи є можливість забезпечити справедливий поділ майна без необхідності йти до суду? І як можна вплинути на рішення суду у випадку, коли спір щодо поділу майна все ж таки буде вирішуватися в судовому порядку?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
13:20, 11.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

При розлученні в Україні процес поділу спільного майна регулюється нормами Сімейного кодексу України (СКУ). Відповідно до статті 60 СКУ, майно, набуте подружжям за час шлюбу, є спільною сумісною власністю, незалежно від того, на чиє ім'я воно було придбане. Це означає, що всі активи, включаючи нерухомість, депозити, автомобілі тощо, будуть підлягати поділу.

Поділ майна може бути здійснений за згодою сторін або в судовому порядку. Якщо ви з дружиною зможете дійти згоди щодо розподілу, ви можете укласти договір про поділ майна. Такий договір краще оформити письмово і, за можливості, завірити у нотаріуса, щоб усунути можливі правові спори в майбутньому.

Якщо домовленості досягти не вдається, поділ майна буде здійснюватися судом. Згідно з частиною першою статті 70 СКУ, спільне майно ділиться порівну, проте суд може відступити від принципу рівності часток, враховуючи інтереси дітей або інші обставини, які мають істотне значення.

Щодо майна, придбаного до шлюбу або отриманого в дарунок, вони не вважаються спільною власністю і залишаються у власності того з подружжя, кому вони належали (стаття 57 СКУ).

Важливими документами, які можуть знадобитися для поділу майна, є свідоцтво про шлюб, документи, що підтверджують право власності на майно (договір купівлі-продажу, дарча, свідоцтво про право власності), виписки з банківських рахунків, документи на транспортні засоби та інше.

Щоб уникнути судового розгляду, ви можете скористатися послугами медіатора, який допоможе знайти компромісне рішення. Це може бути дешевше і швидше, ніж судовий процес.

Якщо справа дійде до суду, ви можете вплинути на рішення, надавши суду всі необхідні докази, які підтверджують ваші права на певне майно, а також обставини, які можуть бути підставою для відступу від рівного поділу. Це можуть бути докази ваших витрат на утримання сім'ї, участь у вихованні дітей тощо.

Рекомендуємо звернутися до кваліфікованого юриста, який допоможе підготувати всі необхідні документи і представлятиме ваші інтереси в суді, якщо це буде потрібно.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Алименты
10:24, 21.08.2011
Развод
12:06, 14.07.2011

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы