Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Заплутаність у спадщині та долі нерухомості після розлучення

1
01:06, 25.09.2024
Заплутаність у спадщині та долі нерухомості після розлучення
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я розлучився зі своєю дружиною п'ять років тому. Під час шлюбу ми придбали квартиру, в якій ми жили разом. При розлученні ми домовилися, що квартира залишається у власності моєї колишньої дружини, але викуповує вона її мені, коли наш спільний син досягне повноліття. Однак, вона так і не викупила мою частку квартири. В цей час мій батько помер, і я став єдиним спадкоємцем його нерухомості. Але за законом, половина цієї нерухомості належить моїй колишній дружині, тому що ми були в шлюбі, коли батько мені її передав. Зараз я хочу продати спадщину від батька, але моя колишня дружина не дає на це згоду. Вона вимагає, щоб я спочатку викупив її частку в квартирі. Але я не можу це зробити, бо у мене немає достатньо грошей. Які юридичні кроки я можу зробити, щоб вирішити цю ситуацію? Чи можу я продати спадщину від батька без згоди колишньої дружини? Чи може вона вимагати викупу своєї частки в квартирі, якщо ми домовилися про це при розлученні, але це не було зафіксовано в судовому рішенні? Чи можу я вимагати від неї викупу моєї частки в квартирі, якщо вона не хоче це робити?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
01:51, 25.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У цій ситуації є кілька юридичних аспектів, які варто розглянути, щоб зрозуміти ваші права та можливі дії.

1. **Спадщина від батька:** Згідно зі статтею 1216 Цивільного кодексу України, спадщина переходить до спадкоємців за заповітом або за законом. Якщо ви є єдиним спадкоємцем, то майно вашого батька повністю переходить у вашу власність. Враховуючи, що спадщина є вашою особистою власністю, ваша колишня дружина не має права на цю нерухомість, якщо тільки в заповіті вашого батька не зазначено інше.

2. **Продаж спадщини:** Ви маєте право розпоряджатися своєю спадщиною на власний розсуд, включаючи її продаж, без згоди колишньої дружини. Однак, якщо частина спадщини була придбана або значно покращена під час шлюбу за спільні кошти, це може викликати додаткові правові питання.

3. **Домовленості щодо квартири:** Якщо домовленість про викуп частки квартири не була зафіксована в судовому рішенні або нотаріально посвідченому договорі, вона може не мати юридичної сили. Це означає, що ви можете вимагати від колишньої дружини виконання цієї домовленості, але виключно через добровільне виконання або шляхом укладення нового договору.

4. **Вимога викупу частки:** Ви маєте право вимагати від колишньої дружини викупу вашої частки в квартирі або, у разі її відмови, ініціювати судовий процес про поділ спільного майна. Відповідно до статті 372 Цивільного кодексу України, кожен зі співвласників має право вимагати виділу своєї частки в натурі або отримання компенсації її вартості.

Рекомендується звернутися до кваліфікованого адвоката для отримання індивідуальної консультації та подальшого супроводу в цій справі, щоб захистити ваші права та інтереси у відповідності до чинного законодавства України.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы