Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадкоємність імовірної спадкоємки

1
21:55, 28.09.2024
Спадкоємність імовірної спадкоємки
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Моя тітка, яка жила за кордоном, померла і залишила значний спадок. Як її найближча родичка, я не знаю, які кроки потрібно зробити, щоб успадкувати її майно та які документи потрібно представити. Якщо вона не залишила заповіт, які права я маю та які обов'язки перед законом? Які терміни для подання заяви про спадщину і як уникнути можливих спірних ситуацій з іншими спадкоємцями?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
22:20, 28.09.2024
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

В Україні питання спадкування регулюються Цивільним кодексом України. Якщо ваша тітка не залишила заповіт, спадкування відбуватиметься за законом.

1. **Черга спадкування**: Відповідно до статті 1258 Цивільного кодексу України, спадкоємці за законом одержують спадщину в порядку черговості. Якщо у вашої тітки немає дітей, чоловіка чи батьків, ви можете бути наступною в черзі спадкоємців, якщо ви належите до другої черги (рідні брати та сестри спадкодавця, його баба та дід як з боку батька, так і з боку матері).

2. **Оформлення спадщини**: Вам необхідно звернутися до нотаріуса за місцем відкриття спадщини для оформлення спадкових прав. Згідно з статтею 1221 Цивільного кодексу України, місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця. Якщо місце проживання невідоме або знаходиться за кордоном, потрібно звернутися до нотаріуса в Україні для отримання додаткових роз'яснень.

3. **Документи**: Для оформлення спадщини вам знадобляться документи, що підтверджують родинні зв'язки (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб або інші документи), свідоцтво про смерть, документи на майно, яке спадкується, та ваш паспорт.

4. **Терміни**: Згідно зі статтею 1270 Цивільного кодексу України, заява про прийняття спадщини повинна бути подана протягом шести місяців з дня відкриття спадщини. Якщо цей строк пропущено, його можна відновити в судовому порядку, але це потребує обґрунтування поважності причин пропуску.

5. **Уникнення спорів**: Щоб уникнути можливих спірних ситуацій з іншими потенційними спадкоємцями, рекомендується дотримуватися законодавчих вимог при оформленні спадщини, а також, за можливості, досягти домовленості з іншими спадкоємцями. У разі виникнення спорів, вони можуть бути вирішені в судовому порядку.

Запропоновані кроки та дії сприятимуть законному та безконфліктному отриманню спадщини. У складних випадках рекомендується звернутися за допомогою до юриста, який спеціалізується на справах спадкування.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы